KONST / Litografier / Urkund 11402047
nr 1140 2047
Urkund
S. T Georges kors, Ryssland, vattenstämplar, Kolorerad, 1800-tal
Kondition: missfärgningar, missfärgad, missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:34:16
30/10 18:11:09